Kursus: Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga

Kolmapäeviti,  6. veebruar - 27. märts 2019, kell 19:00-20:30
Koht: Lilleorus, uues TRK majas. Vaata siit asukoht:  http://trk.lilleoru.ee/kontakt
Makseinfo: 120€ (kokku 8 x 90min)  Annapurna OÜ  LHV EE167700771002141830  
Kursust viib läbi Anne-Ly Naukas

Palun registreeru alloleva vormi kaudu!

TMK* - KHJ kursus on mõeldud neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustest vähemalt esimesed kaks: TMK I: Mina, minu sisemaailm – viis keha ning TMK II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine.

Selle kursuse eesmärk on olla inspireerivaks toeks TMK kursustel saadud teadmiste ja tehnikate igapäevasel kasutamisel. Kursus on ka süvenemiseks ja 5 keha nähtuste paremaks eristamiseks, kuna kasutame nt emotsioonide vabastamise tehnikaid füüsiliste harjutuste käigus kerkivate nähtuste puhul. 
Hatha joogas ei pea olema eelnevaid kogemusi - me alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra  teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks. Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav –  et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada komplekse.

Kursuse läbimisele järgnevalt on võimalik jätkata TMK-KHJ regulaartundides, et kinnistada igapäevane TMK tehnikate kasutamine ning süveneda ka hatha jooga praktikasse.

Email again:

* Teadliku Muutuse Kunsti kursustesari (I-V) on loodud Ingvar Villido poolt.

Palun vaata täpsemalt: www.human.ee