Anne-Ly Naukas Annapurna

Babaji Kriya Jooga Stuudio asutaja
Kriya hatha jooga õpetaja
Lilleoru permakultuuri aednik

Kohtume 7. septembril 2020

 Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga

Regulaarsed joogatunnid neile, kes on eelnevalt läbinud  TMK-KHJ kursuse
Loe  osalenute tagasisidet kursusest ja joogatundidest


Esmaspäeviti kell 18.30 - 20.00
    Osale online!
Koht: Lilleoru, TRK hoone. Vaata siit:  http://trk.lilleoru.ee/kontakt
Osalustasu
: 45€/kuu; üksik tund 15€      Osaledes 2 x nädalas, E ja N:  75€/kuu
Makseinfo: Annapurna OÜ   LHV  EE167700771002141830   Või sularahas kohapeal
Kontakt: annapurna@lilleoru.ee  Tel: 5666 9455

TMK-KHJ tunnid on mõeldud neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustest vähemalt esimesed kaks: TMK I: Mina, minu sisemaailm – viis keha ning TMK II: Elu häirivate
emotsioonide vabastamine. Ning regulaartundides saab osaleda, kui on läbitud ka eelnev Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga 8 joogatunnist koosnev kursus.

Nende kriya hatha joogat sisaldavate joogatundide eesmärk on olla inspireerivaks toeks TMK kursustel saadud teadmiste ja õpitud tehnikate kasutamisele. Ka kogemuse avardamiseks, liites juurde füüsilise keha teadliku kasutamise ning tuues selgust joogaliku 5 keha süsteemi osas. 
Hatha joogana on kursus nii algajale kui kogemustega praktikule.
Alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks. Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav – et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada.

Email again:

Anne-Ly endast

Inimestega suheldes ja joogatunnis juhendades olen kogenud, et kõik eelnev – erinevad töökogemused ja oskused, mida olen nendega seoses pidanud omandama, on tänasel päeval need, mis valitud tegevusi toetavad. Kõik eelnev ei ole olnud juhuslik, vaid ettevalmistav. 

Teekond

1996 - 1998 osalesin Ingvar Villido loeng-kursustel, kus ta jagas teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikkuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest.
1998 sai minust Ingvar Villido õpilane ja Lilleoru õpilaskogukonna liige.
2003 alustasin intensiivset isiklikku kriya hatha jooga praktikat ning aasta hiljem hakkasin joogahuvilisi juhendama.
2004 - 2006 pühendused Babaji kriya jooga I-III astme tehnikatesse. Õpetajad Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlund.
2005 – 2007 läbisin kriya hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman rahvusvahelist kriya hatha jooga õpetaja tunnistust (Rahvusvaheline Joogaliit e Yoga Alliance).
Osalen aeg-ajalt joogaõpetajatele ja -praktikutele mõeldud funktsionaalse joogateraapia ja anatoomia koolitustel. Õpetajaks on pikaajaline kriya jooga praktik ja osteopaat Laurier-Pierre Desjardins.

Alates 2008 aastast olen korduvalt läbinud Õpetaja Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursused.  
Need teadmised ja tehnikad on andnud võimaluse sügavamates muutusteks ning inspireerituna TMK ja kriya jooga Õpetustest, alustasin 2015. aasta sügisest TMK-KHJ kursuste läbiviimist 2 korda aastas ning iganädalaste TMK-KHJ tundidega.

Väga praktilised ja õpetlikud on korduvad reisid-palverännakud Indias - iidsete joogide ja Maha-Siddhade õpetustega seotud paikadesse, iidsetesse templitesse. Need toimuvad praeguseni, ca kord aastas.
Lisaks on elumuutev kogemus olnud tublideks meesteks kasvatada kaks poega.
2016. jaanuaris avasin Tallinnas Annapurna Joogastuudio (al 2019 Babaji Kriya Jooga Stuudio)
2018. aastal disainisin naiste ja meeste joogariided ning lõin rõivabrändi Dakini (Mugavad joogariided. Sinule).