Liina Vaabel

Hatha ja Yin jooga juhendaja

Joogatunnid inglise keeles

Hatha jooga Flow algajatele
Laupäeviti kell 10.30 - 12.00

Hatha joogas otsime tasakaalu - Yin ja Yang, tugevus ja paindlikkus, pingutus ja lõdvestus. Tunni alguses mediteerime ja avastame erinevaid hingamise tehnikaid. Tunni jooksul harjutame klassikalisi jooga asanaid rahulikus ja voolavas stiilis.

Yin jooga
Pühapäeviti kell 17.30-19.00

Yin jooga on meditatiivne praktika, kus tähelepanu on pööratud sissepoole.
Yin joogas hoiame asanaid pikka aega (3-5 minutit, vahel isegi rohkem). Proovime täielikult lõdvestuda, et mõjutada keha sügavamaid kihte (liigesed, kõõlused ja sidekude). Niiviisi parandame vereringet ja vähendame pingeid. Võtame aega, et avastada enda sisemaailma ja seal toimuvaid protsesse ning proovime leida keha-vaimu tasakaalu.

Makseinfo: üksik tund 10​€, neli tundi 30€
Tasumine sularahas kohapeal!
Kontakt: ​liinavaabel@gmail.com​  Tel  56266162

Liina endast

Minu tee joogani algas ühes väikeses Portugali külas umbes viis aastat tagasi. Ühel päeval sattusin seal asuvasse Budismi templisse õhtusele meditatsioonile. Ma mäletan siiani oma esimest pooleteise tunni pikkust meditatsiooni. Pärast meditatsiooni tundsin täiesti uut moodi meelerahu, mis mu aktiivsele meelele oli imeline kogemus. Meditatsioonist sai mu igapäeva praktika ning avas uksed joogamaailma. 

Teadsin kohe, et jooga on see, mida ma alati otsinud olen. Õppisin erinevate õpetajate käe all, lugesin raamatuid ning harjutasin, harjutasin ja harjutasin.

Juhendades jagan seda, mida ma ise praktiseerin, olen õppinud ja kogenud. Jooga õpetamine ja õppimine käib minu jaoks käsikäes, sest jooga on iseenda tundma õppimine ning see on terve elu kestev teekond. Nii olen ju ka ise õpilane, kes jagab oma kogemust ja praktikat teiste õpilastega.

Tahan jooga olemust võimalikult ausalt ja siiralt edasi anda ning luua keskkonna, kus inimesel on võimalus õppida, kogeda ja muutuda turvalisel viisil.

Sisemine haridus: 

2018​ joogaõpetaja 200-tunnine koolitus Uus-Meremaal (Hatha, Vinyasa, Yin jooga, anatoomia, meditatsioon, pranayama, filosoofia)
2019​ joogaõpetaja 300-tunnine koolitus Indias (Hatha, Ashtanga, Yin jooga, anatoomia, meditatsioon, pranayama, filosoofia)